Tak jo...

Včera se objevil názor, který tak trochu koresponduje s mým názorem. Mnozí tyhle stránky využívají k vyřizování osobních účtů. Nelíbí se mi to a mohl bych to stopnout...., ale neudělám to.
Proč ???
Protože bych zasahoval do vašich záležitostí, které byste si měli vyřešit sami. A nechci být nějakým "arciveleknězem" s kudrnatými vlasy. Jo, věřím tomu, že mě mnozí z vás budou proklínat, protože vím, jak je těžké rozhodovat se sám za sebe. Bohužel, takhle to dnes chodí a kdo se neumí rozhodnout sám, kdo čeká a přímo žádá, aby za něj rozhodovali jiní, zůstane vždy "tím dole".
Ano, dal jsem vám možnost svobodně se "vyřvat" a je jen na vás, jak se s tou svobodou vyrovnáte. Jsou jen dvě možnosti : buď to zvládnete nebo ne :-). Buď se domluvíte a budete spolu prosazovat své zájmy (a nemyslím ty osobní) nebo se prostě nedomluvíte. Možná se ukáže, že ve fabrice je mnohem více lidí, kterým současné vedení vyhovuje a jsou rádi, že někoho takového mají. Pak se musíte smířit s tím, že váš názor je asi menšinový....a hlavou zeď neprorazíte (ale klidně to můžete zkusit:-D ).
Vím, že některé z vás štve, že jiní mají "debilní" názory, ale co když si oni myslí totéž o vašich (nebo mých) názorech? Proto : nechme tomu volný průběh.... a jak už někdo psal, na každé prase se vaří voda. A teď zůstává jen otázka, které prase se bude vařit :-)
Možná já, možná ti, co myslí podobně jako já, možná ti druzí a možná všichni.
Smutné ?
Ne, tak to prostě chodí....

P.S. : Osobně si myslím, že ti, kteří se "snaží" a bouchají přesčasy a nadšeně odkývou cokoli, co jim vedení předloží (sakra, škoda, že už se nechodí na prvního máje do průvodu, to by bylo něco!), budou nakonec po zásluze "odměněni". Smutné je, že vy ostatní na to "dojedete" asi o něco dřív...:-(