Včera

Tak jsem včera zašel s některými mými bývalými a vašimi současnými spolupracovníky na pivo. Kupodivu to vůbec nevypadalo jako schůzka disidentů :-) Ale přišel jsem na to, že takhle to dál nejde... Měl jsem nachystáno několik nápadů a novinek, ale bohužel je sem nemohu dát, protože ti "magoři" se o nich začali se mnou bavit a to by vypadalo, že ty informace mám od nich :-)
No ale včera mi došlo, že pro některé jsou tyhle stránky dobrým zdrojem informací, protože i když dělají ve fabrice, nikdo jim o ní nic neřekne. Nemyslím si, že by mistři nechtěli předávat informace podřízeným, ale oni žádné důležité informace nemají. Na poradách se dozvědí od výrobního akorát tak kulové...,Ano, řekne jim, jaká byla expedice a že se očekává splnění plánu. Hmmm, asi je má za tupce, protože čísla o výrobě a expedici má od nich. Tak jim to aspoň shrne :-) A pak udělá "malou" poradu s některým ze svých "kamarádů", kde přemýšlejí, jak s čím vydrbat. Kamarád si to samozřejmě nenechá pro sebe a tak se informace dostávají oklikou k lidem. Funguje to jako tichá pošta...i se stejným výsledkem :-) . Potom už nezbývá než čekat, jestli si to budou moci tady přečíst černé na bílém. Takže by mi vlastně vedení mělo platit za přenos informací k lidem :-) Ale k čemu by pak byly porady s výrobním ředitelem? No mohl by jim povykládat, jak to má na svém místě těžké...

P.S. : Pro ty, co se mnou byli včera na pivu : uvědomte si, že jestli se půjdete "udat", následky si přičtěte sami sobě, já za nic nemohu :-)