To určitě...

Minule jsem tady psal o lidské naivitě. A jak je vidět, oprávněně. Názor :
-------------------------
diesel: OTK na předáky, předáci posílí balení, ale stávající baliči zůstanou a předákům to přeju, aspoň nebudou řvát, že balič má víc jak oni
-------------------------
Moje otázka  zní, jak říká jeden amík a jeho následovník myslící ve všem úplně stejně :
Jak dlouho ti baliči zůstanou ??? A pokud zůstanou baliči, kdo půjde místo nich ???
Problém je totiž v tom, že cílem těchto přesunů není zkvalitnění práce, ale další úspora pracovních míst, takže si dovolím úspěšně pochybovat, že to bude tak, jak píše "diesel".
A nakonec...vždyť to jde i s menším počtem lidí, jen je stačí pořádně zapřáhnout. Nejsem sice ředitelem (dokonce ani pískoviště), ale logicky bych udělal jednu věc :jde to, když bouchají lidi přesčasy ? Jde to, když se jim hodí nějaká koruna na balení ? Jde to, když se někomu zvedne o pár tisíc plat ? JDE! Takže můžeme vesele snižovat dál... Cože ? Že to ti lidé nevydrží ? Že na ty přesčasy přestanou chodit ? No a ? Tak vezmeme jiné zaměstnance ! Že to nebudou umět ? Někteří se něco naučí, někde není třeba brát žádné einsteiny a co bude špatně, budeme muset nějak sešvindlovat aspoň do té doby, než tady skončíme. A pak ? Pak nic, za mě to JELO a pokud to nějakému packalovi, co přijde po mně nepojede-jeho problém, že si to neumí zařídit.
Tak že asi tak...