zpět (back)

Omlouvám se...

... za to, že jsem dnes téměř nic nepřidal.
Není to tím, že by mi "došel dech", jak by si někdo možná přál, ale zkouším redakční systém založený na MYSQL a PHP. Pokud vám to nic neříká, nevadí :-) , v každém případě chystám změny, které by měly umožnit vyhledávání v textech a zpřehlednit i obrázky. Uvidíme, jak se mi to podaří... (zatím se můžete, pokud se vám tam podaří dostat, podívat na :
http://lzchips.ic.cz , ale dnes to "běhalo" dost zdechle:-) )

A co jinak?
Dnes je 3.3.2008, obloha zatažená, ale zase ne tak, aby nebyl vidět ohňostroj oslavující splnění plánu a tvorbu zisku. No nic, ještě chvíli počkám a když, tak to zkusím zase zítra :-) . Pevně věřím, že tentokrát to vyjde.

Kromě jiného jsem se teprve včera dozvěděl o "spanilé jízdě" výrobního ředitele do sousedního podniku, aby zajistil dělení pásu. Blbé bylo, že musel do podniku, jemuž jeho nadřízený nemohl přijít na jméno a navíc za člověkem, který byl kdysi (cca před rokem) jeho zaměstnancem. Doufám, že si jej (výrobního ředitele) alespoň pořádně vychutnal :-D (prý jo...)

Mám také nachystáno pár obrázků, ale dnes se mi už nějak nechce skenovat. Takže pro ty z vás, kteří by se na nich mohli objevit : zatím šetřete síly, nadávat mi budete až později :-)

Dnes jsem slyšel záznam projevu toho, jehož jméno se nesmí vyslovit :-) . Po vynechání sprostých slov jako je k...a, p..a, ch.j a podobných zůstaly z mluveného projevu celé 3 HOLÉ (tedy zcela nerozvité) věty :-) , v nichž dotyčný apeloval na spolupracovníky, že je třeba konečně začít pořádně makat. Jak už se kdosi trefně vyjádřil: nebýt sprostých slov, trvaly by porady pár minut :-) . Pokud se mi ještě jednou podaří "dorvat" se nějakým způsobem k onomu projevu, rád se s vámi o tento nezapomenutelný zážitek podělím. Není nad moderní techniku a podnikové telefony :-D !!!

Pomalu, ale jistě, se chystám ukončit anketu o největšího lháře. Vítěz je i přes poměrně malou účast jasný. Kdosi se v diskusi vyjádřil, že by jej zajímalo, kolik hlasů si dali ředitelé navzájem. No, bylo by jim to podobné (už to slyším : "aháááá...tak já už mám tolik hlasů...??? To musím napravit, přece nebudu nejhorší..."), ale ONI na tyhle stránky nechodí a nečtou je, to by bylo pod jejich úroveň (a to se snažím psát tak, aby to pochopil opravdu, ale opravdu KAŽDÝ, takže i oni by klidně mohli číst :-) ), odpověď tedy zní : nedávali si navzájem žádné hlasy.
Pro změnu pro vás chystám anketu týkající se odstupného.

To je zatím všechno :-D
 
That's All, Folks!!! (TAF)