Do růžova !!!

Ano, do růžova...
Tak nějak vypadá budoucnost. Vycházím z podnětu uživatele guest, který předpokládá, že v roce 2010 budou ve fabrice už jen 2 zaměstnanci :-) Vypadá to tak, ale jak na tom bude fabrika?
Skvěle!!!
Do roku 2010 se měsíčně vyrobí na sklad cca 600 tun, za 2 roky tedy bude na skladu 14400 tun. Řekli byste "normální měsíční výroba"... Ale s tím už se dá ledacos podniknout. Zůstanou-li v roce 2010 jen zmiňovaní dva zaměstnanci a fabrika bude stále "živá" (určitě bude, protože za dva roky bude daleko ode dna :-) ), jak to bude fungovat ??? Myslím, že už je to vyřešeno. Stroje zůstanou a pracovní síla bude najímána. Zůstává jediný problém : kam takové množství materiálu uskladnit ? Ale to je jen pseudoproblém, protože všichni víme, že už teď byste to hravě zvládli :-)
Jen mám obavu, že centrála bude chtít dále snižovat náklady, a tak je možné, že nakonec fabrika zůstane úplně bez zaměstnanců (ti dva zbývající přejdou pod centrálu, což jim způsobí psychické trauma...).

Takže jak vypadá budoucnost ?
Růžově, maximálně stoupne produktivita práce, klesne spotřeba materiálu (je spočítáno, že při neustálém snižování spotřeby materiálu bude spotřeba na tunu v roce 2010 pod 1000kg-samozřejmě jen papírově:-) ) . Tak mě teď napadá, že by nebylo marné už teď založit personální agenturu, která v roce 2010 bude poskytovat hromadu odborníků.. Ale to už určitě někoho napadlo :-)
Nuž tedy : vzhůru ke světlým zítřků !!! Vzhůru do růžové budoucnosti !!!