Prý...

Tak prý přišel jeden gorólski MacGyver na jedné poradě s nápadem. Nebyl by to MacGyver, aby ho nenapadlo, jak něco zlepšit, přetvořit. Napadlo jej, že by převzal část výroby-linky. Uvažuje logicky : má-li být zodpovědný za logistiku, měl by kontrolovat tok materiálu. Zatím má na starosti jeho přísun a expedici. Jenže ...
Co má expedovat, když není zabaleno ? Potřeboval by ještě balení, aby měl co expedovat. Hmmm, ale co bude balit, když linky upravují zrovna něco jiného, než potřebuje balení. OK, potřebuje i linky. Už to funguje? Ne, protože linky by sice mohly upravovat materiál pro balení, ale na hlavním výrobním agregátu jak na potvoru "jedou" úplně jiný rozměr. No nic, vezme si ještě výrobní agregáty. Pak k tomu možná ještě přidá správu zakázek A JE TO!
Ale čemu by pak velel výrobní ředitel ? Ničemu, byl by zbytečný. Proto si ti dva kohoutci tak trochu vjeli do vlásků (kudrnek) :-) Zvláštní je, že podobným způsobem "křečkoval" provozy a dílny pod sebe zrovna jeden nejmenovaný ředitel.
Komu fandím ? Nikomu, už kdysi jsem říkal, že univerzální dělník, univerzální cokoli, je pitomost a nelíbilo se to různé spojování a "požíraní" dílen a středisek. Tohle totiž může fungovat někde, kde dělá cca 20-30 lidí, ale ne ve fabrice se stovkami zaměstnanců. Ale možná i tahle fabrika jednou bude mít nějakých 30 lidí a pak někteří budou hrdí na to, jak byli prozíraví a spojili, co se dalo :-)
Jen aby byli mezi těmi třiceti vyvolenými :-)

P.S.: Jo a slyšel jsem, že nejmenovaný pracovník se šel sám "udat", že se mnou seděl na pivu :-D Tímto ho zdravím a zvu na další rundu ;-)