Polibte mi... :-)

Asi jsem fakt debil (bezohledný a sprostý :-D)...
V neděli jsem opět slyšel, jak jsem bezohledný, sprostý atp. ... Ano, jsem. Vše jen proto, že "díky mně" mohou vzniknout problémy. Jo, mohou..., ale ne díky mně.
Já jsem nenastolil atmosféru nedůvěry, podezřívání a represí... Já ne, to někdo jiný.  Ale jinak je pravda, že jsem spíše konfliktní typ. Často říkám, že funguji jako katalyzátor v chemické reakci : něco spustím, proběhne reakce a já zůstanu celý.... Můžete mě za to nemít rádi (nic jiného nečekám), můžete mě pro to milovat (ani to nečekám), ale jiný už nebudu.
Tím chci říct jen pár slov, která často užívá jedna mladá slečna : "Vadí ti to ? Smolík, polib mi!!!". Vadí vám, jaký jsem ? Smolík!!! Zabijte mě nebo se mi vyhýbejte...lepší už to nebude :-)
To jen na okraj, protože jsem dnes slyšel, že jsem svým dnešním obrázkem o personálním řediteli některým lidem zavařil... Možná..., ale pořád platí : "Každý svého štěstí strůjcem!".

A je jen na vás, co všechno si necháte líbit...a je jen na vedení, jestli si nechá tohle líbit ode mě... (nechá :-D).
Já s tím nemám  problém a jsem připraven na cokoli. Takže buď to berte nebo mi polibte ... :-D

Jinak..chování některých mi připomíná jednu filmovou pohádku : Princezna se zlatou hvězdou na čele.
V prvé řadě mou oblíbenou postavou králem Kazisvětem :-) a dále jedním dialogem mezi idolem J. Zímou a dalšími : "A co král Kazisvět?" "Ten už to tu zkusil!!! " ..."Pane, ti ho hnali !!!" "Kdo? No prostý lid... !" (tak nějak to bylo...)
Pro ty, kdo se bojí : šijte myší kožíšky !!! Buďte hlavně nenápadní !!!  
A pro ostatní ??? : "Pane, ti ho ...!" :-)))