Někdo může...

Někdo může, jiný nikoli...
O čem je řeč ??? O návštěvě té, která dosáhla fantastických životních úspěchů :-)
Prostě MISS... Pečlivě jsem prozkoumal fotky z její návštěvy. A je to paráda !!!
Předpokládám, že jako Miss je smluvně vázána a tak se nabízí otázka, kolik její návštěva stála (v opačném, případě je její manažer PAKO). Skvělé fotky s vyvedeným logem firmy si přímo říkají o peníze (koneckonců dobrá reklama nejen pro firmu, ale i pro ty, co se s ní fotili..a zadarmo).
Konečně se také ukázalo, jak prozíravé bylo nakoupit reklamní předměty typu přívěsku nebo náušnic (teď by se auditoři divili, jak jsou někteří prozíraví :-) )  .
Další fotka : rozcuchaný metrouš s nerozcuchaným metroušem... Co mi to jen připomíná ??? Někde jsem viděl podobný obrázek jako reklamu nějakého Gay klubu...
Hmmm a fotky z provozu... Copak na to asi říká bezpečák ??? Možná ještě není zacvičený, ale měl by vědět, že chrániče sluchu, brýle a přilba jsou povinné pro všechny zaměstnance i NÁVŠTĚVY. Ale možná brali návštěvu jen tam, kde se normálně nepracuje :-) Au, au...na některých fotkách ale nemají ani brýle (!).
No, až vás bude chtít někdo pokutovat za nesprávné používání ochranných pomůcek, máte výmluvu :-)

Fotky jsem si prohlédnul a kdyby bylo třeba, určitě budou někde v "cache"... A poslední fotky mi stály za obrázky (děkuji těm, kteří mi poradili text k obrázkům)-nechci porušovat autorská práva, proto to překreslím po svém :-)