zpět (back)
Jde to ??? JDE!!!
Jde to ???
Jde !!!
Fabrika nemá chemika..Fabrika nemá provozního technika zdvihacích zaízení... Fabrika nemá technika svařování... Fabrika nemá bezpečnostního technika... Fabrika nemá chemika... atd. (možná má, ale kdo to je ???)

Ne, že by fabrika takové techniky nikdy neměla.... Měla, ale už nemá :-) Dle některých to může dělat každý... Může :-) , ale za jakou cenu ...Normálně začínám věřit tomu, co jsem kdysi slyšel: "Tohle může dělat kdokoli..."
V některých firmách, které se chlubí tím, že pracují dle ISO 9001, je dobře vidět, jak jejich ředitelé tomu obětují "veškerý svůj čas". Třeba ředitel firmy, která se chlubí tím, že má vše dle normy ISO 9001, se chlubí tím, že prý už dělají podle normy ISO 9002 ... Ale certifikát dostali na ISO 9001, a asi je to stálo dost peněz :-) Nicméně fungují a prý jsou "sqvjelí" !!! Prostě mají dobrého manažera :-)


Jinak ... Mám "v kuli", takže se nechci pouštět do tématu "jajáismus" - tj. o lidech, kteří znají jen jedno slovo - "JÁ" :-)...: Já jsem to udělal, já tam pojedu, já jsem nejlepší atp. ... Někteří se tak už narodili, některé takhle změnily peníze :-)....
O tom zase zítra...
That's All, Folks!!! (TAF)