zpět (back)

Jen krátce...

Zašel jsem v pátek na tři piva. Opravdu byla (pro neznalé : to pivo, ta piva) jen tři, byli tam někteří bývalí spolupracovníci, pokecali jsme, a i přestože byl pátek a někteří nemuseli v sobotu do práce, za střízliva jsme se rozešli. S kolegou jsem měl kus cesty společný a v dálce jsem uviděl známou postavu bývalé kolegyně s dítětem (pravda, už trochu odrostlejším). Říkám : "Hele, poznáváš ji?". On na to, že ne, že tak daleko nevidí. Vím, že i kolegyně používala brýle na čtení, takže jsem nepředpokládal, že by mě na takovou vzdálenost mohla poznat. Přece jen to však s jejím zrakem asi nebude tak zlé, protože pak už mě evidentně poznala-a znervózněla :-) Nemohu říct, že by se mi přímo vyhnula, ale mírně přidala do kroku, aby byla u odbočky, kam bychom odbočili všichni, o něco dříve než my. I kolegu asi, možná mírně (ale opravdu jen mírně) udivilo, že nás "nepoznala". Pousmál jsem se :"Že by si nás nevšimla???", "Nevím, moc ji neznám." odpověděl kolega. Já ji znal několik let a vím, že byla vždy loajální (a možná stále je) ke svému bývalému šéfovi (škoda, že asi jednostranně, jinak by se jí asi tak lehce nezbavil), a protože jsem se nedávno dozvěděl, že i povýšila, její chování mě až tak nepřekvapilo.
Spíše pobavilo :-)
Co kdyby ji někdo viděl, jak se se mnou zdraví???
A možná jsem se jí nějak dotknul (v tom případě se omlouvám) nebo jsem se nějak dotknul těch, ke kterým je loajální (tak tady se nemám proč omlouvat)...

Ať tak či onak, její nadřízení by si takových lidí, jako je ona, měli vážit, protože i když těch, kteří mají jiný názor než management, je pouhá hrstka, jak se vyjádřil můj oblíbený ředitel, lidé jsou různí a někteří neocení, když se o ně někdo starostlivě zajímá a chce pro ně JEN TO NEJLEPŠÍ :-) bez ohledu na jejich názor.
Prosím, pokud někdo víte, o kom byla řeč, zkuste to patřičně ocenit (to není ironie!!!).

A pro ty ostatní-nenechte si věšet bulíky na nos, že máte být někomu vděčni za to, kam jste to v práci dotáhli a pokud si myslíte opak, měli byste se zamyslet nad tím, co na svém místě děláte.
 
That's All, Folks!!! (TAF)