zpět (back)

Kniha
No nic chlapi (a možná i "baby":-) ...), rozhodl jsem se, že asi napíšu knihu. Okoukal jsem, jak se to dělá, okoukal jsem, jak se to financuje, takže proč ne ???

Zatím přemýšlím nad názvem... Mělo by to být něco originálního (rád uvítám jakékoli návrhy), třeba něco jako "O společnosti...".....ne, to už tady bylo a hned dvakrát-jednou jako heslo firmy, jednou jako název knihy. Tak jinak... Co třeba: "Hranatá trubka je taky trubka, ale hranatá...a říká se jí profil" ?
 
OK, OK...blbost...kdo by to kupoval (anebo ještě hůř-kdo by to četl)? Prostě to chce nějaký úderný název. Něco vymyslím (možná) nebo si nechám poradit (klidně můžete psát na lzchips"at"seznam.cz - pro ty, kdo nevědí, napište místo "at" tohle: @ -není to frajeřina, jen se snažím vyhýbat spamu).

Stejně mám v hlavě brouka: kdo by to četl? Kdo by četl nějakou knihu o fabrice? Kdo by si to vůbec koupil? Asi nikdo. Musel bych najít někoho, kdo by tu knihu za podnikové penízky vydal, koupil a pak ji jako dar dával svým obchodním partnerům, návštěvám atp.

Na druhou stranu... Pořád mám takový divný pocit, že by to možná koupili lidé, kteří o fabrice něco vědí a mají na ni nějaké vzpomínky (ať už špatné nebo dobré). Přece jen jsem za těch devatenáct let něco málo pochytil (i když pamětníky držitele patentu už asi nezastihnu:-( ...).

Takže: hledám někoho, kdo by byl ochoten dát to ZDARMA dohromady :-) , tj. sesbírat materiál a napsat to, popř.ještě dodat nějaké fotky apod. ...
Já to pak podepíšu :-)

(jo, takhle nějak kdysi fungovaly malířské dílny-mistr navrhnul obraz, žáci jej namalovali [obraz, ne mistra], on se podepsal a dnes se za to platí těžké prachy:-) ).
 
 
That's All, Folks!!! (TAF)