Co bude ???

No co by... Ve fabrice se bude dál propouštět, protože se zjistí, že někdo neví, na jaký stav zaměstnanců se musí dostat...a pokud to ví, zjistí, že to ani tak nepokryje plánovanou úsporu ve mzdách (ale já to říkal, že se současným ředitelem a jeho inflací mezd ve fabrice to nemůže vyjít-no co, po bitvě je každý generálem :-) ). Dále by se dalo čekat, že pokud to Amíci myslí vážně, mohlo by konečně ve druhé polovině roku dojít k personálním změnám i ve vedení (to je však jen má domněnka!).
A dál ???
Já osobně jsem se inspiroval a zadal jsem překlad stránek do anglického jazyka a už jsem našel i cestu, kterou to doručím do centrály :-). To bude radosti na Starém Bělidle !!!  Dále se opravdu chystám vydat brožuru "O fabrice, kde má každý zmetek jméno". Měly by tam být buď jen kresby nebo i něco psaného...Je možné, že použiju současné texty a obrázky, jen je trochu překopu (v této souvislosti mě napadá, že bych si měl udělat malý průzkum, jestli by o to vůbec byl zájem :-) ...vytvořím anketu nebo dvě, kde bude otázka,  oč je zájem (pokud vůbec je) a kolik byste byli ochotni přispět na vydání-nejsem Onasis :-) [zatím...]). Od 1.5.2008 bych měl spustit svou vlastní doménu (už je zaregistrovaná, ještě ji musím zaplatit :-) ) No a to je tak asi všechno :-)
Slyšel jsem, kdo všechno odchází a umím si živě představit zkormoucený obličej hlavního hrdiny a strůjce-výrobního, personálního a možná už i ekonomického ředitele v jedné osobě (vím je tam nový personální ředitel, ale ten je jen "jako"...a ekonomický je stále nepřítomen [a to ještě není v Humpolci..])). Už ho vidím, jak říká : "Ty, to si neumíš představit ty tlaky... ON ti na mě tak tlačí, já bych brečel !!! Takové kvalitní lidi musíme pustit! A oni jsou na mě ještě naštvaní... Já se jim nedivím, ale uznej, já za to mohu ??? No mohu já za to, že mi přikázali propustit "iks" lidí? To je situace, co ??? To ti je strašné...". Prostě chudáček, který je doslova DONUCEN to udělat (k...a, že ho neznala StB, to by bylo soustíčko!)  :-DDD
Jo!!! Málem bych zapomněl : POZOR na našeptávače !!! Někteří ředitelé se tak diskreditují, že si kupují nové známé, aby si vytvořili dojem, že někteří se s nimi pořád ještě baví.  Aby náhodou vaši známí nebyli mezi nimi !!!

That's All Folks!!! :-D