zpět (back)

Výsledky ankety
Jako obvykle začnu konstatováním, že ti všímavější možná postřehli, že na stránce http://lzchips.wz.cz/others.html je na pravé straně nová anketa týkající se kondice vašeho podniku.

K anketě původní : "O největšího lháře" :

Zúčastnilo se celkem 64 lidí, což není tak málo, uvážíme-li, že se vyslovovali jen ti, kteří znali účastníky. Vítěz je jasný-viz obrázek :

anketa

Nebudu výsledek nijak komentovat, ale je jasné, že cca 7% zaměstnanců nevěří jednomu ze svých šéfů asi ani "dobrý den"... :-) Uznáván ovšem, že každá anketa je zavádějící už jen položeným dotazem a nabídkou odpovědí. Nakonec, vy sami nejlépe víte, jak se věci ve skutečnosti mají.

Teď se tedy můžete vyslovit ke svému podniku (http://lzchips.wz.cz/others.html)... Anketa je samozřejmě inspirována mým oblíbencem, který v prosinci tvrdil, že v roce 2008 se fabrika odrazí ode dna a v lednu zase, že teď už bude jen líp (divné, myslel jsem, že od roku 2005 je situace přinejmenším stabilizována a v novinách dokonce vycházely oslavné ódy na nejlepší podnik v okrese, takže jaképak "odrážení ode dna"?).

Je březen a je na vás, abyste posoudili, jak na tom podnik je.
 
 
That's All, Folks!!! (TAF)