...a nedá mi to.

Dnes jsem tady už psal o tom, jak je to s plánem..., ale nedá mi to a rýpnu si ještě jednou :-)
OK, připustím že někteří chudáčci ani netušili, co je v plánu... Zač tedy berou peníze ??? Anebo to tušili a věděli a je jim to prostě jedno!!! O sto dělníků míň nebo víc...no a ??? Ty, ku..a, ale na co se pak vymluvíme ??? V poho..... , hodíme to na ekonomiku (personalistiku atp.).
Je jen nekolik možností :
a)    jsou tak tupí, že nevědí,co podepisují
b)    je jim úplně jedno, co podepisují
c)    vše řídí ekonomický ředitel (a pak jsou ti ostatní zbyteční)
d)    nerozumějí tomu, co dělají (podepisují)
e)    na všechno kašlou, pokud vznikne problém, nějak se to vyřeší

V každém případě by se někdo měl zamyslet nad jejich schopnostmi a znalostmi :-) No, možná vše znají a dobře vědí, co dělají (nebo co udělali), pak je třeba zamyslet se nad jejich morálkou...


P.S. : V žádném případě si nekupujte zastřihovač vlasů "Just a Trim"!!! Může se vám stát, že budete vypadat jako já :-) Stal jsem se obětí vlastní blbosti a reklamy :-) Nejmenovaný člověk si koupil zastřihavač vlasů a já jej u něj vyzkoušel... Z levé strany to moc nebralo, tak jsem to zkusil z pravé...a nad uchem se mi objevila cca 4cm široká "dálnice" :-). Začínal jsem vzteky rudnout, ale uklidnila mě manželka onoho kupce zastřihavače, že prý to mám vzadu "jako od holiče"! Moc mě to neuklidnilo, poněvadž jsem zjistil, že na levé straně dosahují vlasy na temeni cca 5mm délky, zatímco na pravé cca 15mm. Nechtěl jsem však dále s tímto nebezpečným přístrojem laškovat, tak jsem jednoduše vytvořil "dálnici" nad levým uchem a pak jsme všichni ze žalu vypili cca 0,5 l tvrdého alkoholu. Ráno jsem pohledem do zrcadla zjistil, že stejnou "pěšinku" jako nad ušima, mám i vzadu od temene dolů (prostě jsem se dle návodu jednoduše česal :-) ).
Takže pokud se vám bude zdát, že jste potkali Františka z Assisi v civilu, pak vězte, že jsem to já. Ano, vypadám jako mnich prchající z kláštera :-) (viz níže). Jo..a pokud by chtěl přítel miss ČR vyzkoušet, jestli jej dotyčná opravdu miluje, klidně na chvíli převezmu práci jeho kadeřníka (údajně nejlepší v ČR) a "vylepším" ho.
To jen tak na okraj :-)))
ksicht